Gmina Dolice

Oficjalny serwis internetowy

Konsultacje społeczne

» Zadaj pytanie Wójtowi «

Galerie zdjęć

galerie zdjęć

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Dolice
73-115 Dolice
ul. Ogrodowa 16
tel. 91 564 01 29
tel. 91 564 01 83
fax. 91 564 02 37

e-mail: sekretariat@dolice.pl

Położenie
 
 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
Dziś jest piątek 21 lipca 2017, imieniny obchodzą: Daniela i Andrzeja

Relacja z III Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Orlików rocznik 2004

dodano: 2014-12-18 08:15:41

    W sobotę 6 grudnia w Dolicach odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Orlików rocznik 2004. Jego organizacja była możliwa dzięki dotacji z Gminy Dolice, jaką otrzymało Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Pomietowa.

    Młodzi piłkarze z GLKS Unia Dolice okazali się mało gościnni i wygrali ten turniej. Drugie miejsce zajęła drużyna OKS "Pogoń" Prawobrzeże I, a trzecie - KS Energetyk Gryfino.

    Najlepszym bramkarzem został wybrany Piotr Ślęzak, najlepszym zawodnikiem - Brajan Kwiatkowski, a najlepszym strzelcem - Miłosz Iżewski.

czytaj więcej »

Otwarto nowe boisko w Pomietowie

dodano: 2014-10-08 10:43:44

    W sobotę 4 października 2014 r. w Pomietowie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna, podczas której nastąpiło uroczyste otwarcie boiska do piłki nożnej. Był to kolejny etap realizacji przez Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych projektu pn. „Budowa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprezy sportowo-rekreacyjnej w Pomietowie”.

czytaj więcej »

Strażacy z Kolina i Dolic na podium zawodów

dodano: 2014-10-08 08:05:44

    Dużym sukcesem zakończył się wyjazd strażaków z OSP Dolice i OSP Kolin na Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze do Reptowa. W klasyfikacji generalnej ochotnicy z Kolina zajęli I miejsce, a ochotnicy z Dolic III miejsce.

    Obszerna relacja z tego wydarzenia:

http://gok.kobylanka.pl/fotorelacja-ze-strazackiego-pikniku-ekologicznego-chronmy-las-pluca-swiata/

czytaj więcej »

Kolejny wielki sukces chłopców z naszej gminy

dodano: 2014-08-21 14:06:12

    Przeogromny sukces drużyny GLKS "Unia" z rocznika 2004!
   W rozgrywanym w Starogardzie Gdańskim międzynarodowym turnieju "Deyna CUP 2014" nasz zespół zajął 2 miejsce! W tyle pozostawiliśmy takie tuzy jak Legia Warszawa, Lech Poznań czy Jagiellonia Białystok. Zwycięzcą okazał się zespół Arki Gdynia, który jako jedyny pokonał naszych młodych piłkarzy. Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został Oliwer Smuniewski!
   OGROMNE GRATULACJE DLA TRENERA JAK I SAMYCH CHŁOPAKÓW!

czytaj więcej »

Wyniki zawodów kolarskich

dodano: 2014-07-17 14:22:07

    Z małym opóźnieniem otrzymaliśmy informacje dotyczące wyników VI Rajdu Rowerowego, który odbył się w sobotę 28 czerwca.

    Wyścig, który odbywał się drogami Gminy, zakończył się zwycięstwem Sławomira Rochny ze Stargardu Szczec. Drugie miejsce zajął Bogusław Florczak z Choszczna, a trzecie - Stanisław Rydz z Choszczna.

    W centrum Dolic odbyła się druga konkurencja. Tym razem należało przejechać dystans jak najwolniej. Nie było to łatwe utrzymać się na rowerze, który praktycznie stał w miejscu.

    W tej dyscyplinie najlepszy okazał się Jarosław Tokarzewski z Dolic, drugie miejsce zajął Bogusław Florczak z Choszczna, a trzecie - Zdzisław Buczyński także z Choszczna. Warto podkreślić, że czwarte miejsce w tej konkurencji zajął Wójt Gminy Dolice Grzegorz Brochocki.

   

czytaj więcej »

UNIA DOLICE ZWYCIĘZCĄ "DOLICE CUP 2014"

dodano: 2014-07-08 10:46:32

    Zespół seniorów Unii Dolice pewnie zwyciężył w pierwszej edycji turnieju "DOLICE CUP 2014". W swojej grupie okazali się oni lepsi od Gwiazdy Żalęcino, Iskry Warszyn oraz Jedności Przewłoki.
    Juniorzy w swojej grupie awans przegrali z Tęczą Dobropole i Białymi Sądów. Cieszy natomiast pokonanie zespołu z okręgówki, czyli Remora Recz.
    W półfinale seniorzy pokonali drużynę z Dobropola, a Gwiazda Żalęcino rozprawiła się z Białymi Sądów.
    W pojedynku o 3 miejsce po regulaminowym czasie gry było 1:1, a rzuty karne na swoją korzyść rozstrzygnęła drużyna z Sądowa wygrywając je 2:1.
    W wielkim finale "United" rozegrało świetną partię i pokonało Gwiazdę aż 4:1, a bohaterem finału został Mateusz Korycki, który zdobył w nim 3 bramki, co przy wcześniejszych trafieniach dało mu koronę króla strzelców.
    Kolejny turniej z cyklu "DOLICE CUP" już 19 lipca, a rywalizować będą juniorzy. 

 

   

czytaj więcej »

Sprawozdanie z działań w ramach XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014

dodano: 2014-05-30 14:40:00

    W dniach 17-23 maja 2014 r. na terenie Gminy Dolice odbywały się imprezy i zajęcia sportowe w ramach XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014.

    Poniżej znajduje się sprawozdanie z tych działań:

    STMiG SPRAWOZDANIE.xls

    STMiG SPRAWOZDANIE.pdf

czytaj więcej »

Młodzi piłkarze GUKS Dolice przyjęci przez Starostę

dodano: 2014-05-23 08:34:43

    Piłkarze GUKS Dolice, którzy w maju zdobyli 5 miejsce w Finale Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", gościli w Starostwie Powiatowym w Stargardzie Szczecińskim.

    Relacja z tego spotkania oraz zdjęcia znajdują się poniżej:

    http://www.powiatstargardzki.eu/wyroznione/4591-tak-sie-bawia-dolice 

czytaj więcej »

Sukces UKS Dolice w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

dodano: 2014-05-05 09:34:31

Młodzi piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego w Dolicach po wygraniu turnieju wojewódzkiego awansowali do rozgrywek finałowych w Warszawie gdzie zajęli wysokie piąte miejsce w kategorii U-10. Karol Ogórek został najlepszym strzelcem turnieju w swojej kategorii wiekowej.

2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie poznaliśmy zwycięzców XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wygrane drużyny otrzymały upragniony Puchar Tymbarku oraz wyjadą w piłkarską podróż do Hamburga, na mecz Niemcy-Polska. W turnieju finałowym udział wzięła drużyna zawodników UKS Dolice z trenerem Janem Ogórkiem na czele. Po emocjonujących rozgrywkach zawodnicy odnieśli ogromny sukces zajmując piąte miejsce w turnieju w kategorii U-10. Syn trenera Karol Ogórek został Królem strzelców U10 finału ogólnopolskiego.

czytaj więcej »

Chłopcy z Gminy Dolice znów najlepsi w województwie

dodano: 2014-04-10 12:57:46

    Bardzo miła wiadomość nadeszła z Kołobrzegu, gdzie odbywają się finały wojewódzkie XIV Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Chłopcy grający pod szyldem UKS Dolice okazali się najlepsi w województwie w kategorii U-10. Relacja poniżej: 

http://www.mmstargard.pl/artykul/uks-dolice-wygral-dzis-w-kolobrzegu-wojewodzki-final-turnieju-o-puchar-tymbarku 

    Przypomnijmy, że w ubiegłym roku chłopcy z Gminy Dolice wygrali finał wojewódzki w innych rozgrywkach - "Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska".

czytaj więcej »

Sukces chłopców w rozgrywkach o Puchar Tymbarku

dodano: 2014-03-25 09:03:25

    W dniach 19-20 marca 2014 r. w Stargardzie Szczecińskim chłopcy i dziewczęta z Gminy Dolice wzięli udział w eliminacjach powiatowych XIV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU".

     Chłopcy w kategorii U-10 okazali się najlepsi i wygrali turniej eliminacyjny. Pojadą więc na finał wojewódzki do Kołobrzegu.

    Chłopcy w kategorii U-12 zajęli II miejsce w swojej grupie i nie awansowali do półfinałów. Zdobyli tyle samo punktów co zwycięzcy grupy, ale strzelili o dwie bramki mniej. Zabrakło więc niewiele.

    Dziewczęta w kategorii U-12 zdobyły w rozgrywkach grupowych 1 punkt i na tym zakończyły rozgrywki.

    Gratulujemy młodszym chłopcom zwycięstwa i życzymy sukcesu w finale wojewódzkim.  

    Udział w Turnieju sfinansowany został przez klub GLKS Unia Dolice (w ramach dotacji otrzymanej z Gminy Dolice) oraz przez sponsora klubu - firmę       GAZ-SYSTEM S.A.

czytaj więcej »

Turniej Orlików o Puchar Wójta Gminy Dolice

dodano: 2014-02-11 11:12:42

    W ramach II Piłkarskiego Festiwalu Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice, tym razem o to trofeum rywalizowały drużyny Orlików. Turniej odbył się w sobotę 8 lutego 2014 r. w hali w Dolicach.

    W I etapie zespoły rywalizowały w dwóch grupach: 

czytaj więcej »

Unia Dolice wygrała Turniej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Dolice

dodano: 2014-01-27 11:26:01

    W ramach II Piłkarskiego Festiwalu Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice, tym razem rywalizowali juniorzy. W niedzielę 26 stycznia 2014 r. w hali w Dolicach 10 drużyn rywalizowało o to trofeum. Mało gościnni okazali się piłkarze Unii Dolice, którzy Turniej wygrali. 

    W Turnieju udział wzięło 10 drużyn. W pierwszym etapie zostały one podzielone na 2 grupy 5-zespołowe. Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Kolejność po rozgrywkach grupowych:

Grupa A: 1. Salos Szczecin, 2. Świt Szczecin, 3. FC Dobropole Pyrz., 4. Unia II Dolice, 5. OKS Prawobrzeże Pogoń Szczecin.

Grupa B: 1. Unia I Dolice, 2. Gavia Choszczno, 3. Pogoń Barlinek, 4. Gwiazda Żalęcino, 5. Zieloni Ziemomyśl "A".

Wyniki meczów półfinałowych:

Salos - Gavia  0:2                Unia I - Świt  3:0

Mecz o 3 miejsce:  Salos - Świt  3:2

Mecz finałowy: Unia I - Gavia  4:1

 

Najlepszy zawodnik Turnieju: Alan Pelczarski (Unia I Dolice)

Najlepszy strzelec Turnieju: Jacek Paliwoda (Unia I Dolice)

Najlepszy bramkarz Turnieju: Kacper Kotarski (Gavia Choszczno)

czytaj więcej »

II Piłkarski Festiwal Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice

dodano: 2014-01-20 16:01:39

    W niedzielę 19 stycznia 2014 r. w hali w Dolicach odbył się II Piłkarski Festiwal Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice.

    Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej na terenie Gminy Dolice, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także integracja środowiska lokalnego.

    W festiwalu udział wzięło 12 drużyn. Były wśród nich zespoły z klubów piłkarskich z Gminy Dolice: Unia Dolice (3 drużyny – jedna seniorów i dwie juniorów), Jedność Przewłoki, Gwiazda Żalęcino, Piast Kolin, Iskra Warszyn. Były także reprezentacje sołectw: Zieloni Ziemomyśl, Iskierka Żalęcino, Sołectwo Dobropole. Były także drużyny: Iskra Żuków oraz Aquila Szczecin.

czytaj więcej »

Kolejny sukces Orlików z Dolic

dodano: 2013-11-15 13:11:52

    Po niedawnym udziale w Finale Ogólnopolskim IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopcy z Gminy Dolice odnieśli kolejny sukces. Tym razem wygrali Ogólnopolski Halowy Turniej Orlików r. 2003 o Puchar Posła na Sejm RP Elżbiety Rafalskiej.

    Turniej odbył się 11 listopada 2013 r. w Gorzowie Wlkp. Wzięły w nim udział m. in. takie drużyny jak: Stal Szczecin, Stilon Gorzów, Salos Szczecin, i in.

    Wkrótce postaramy się podać więcej informacji.

czytaj więcej »

 

elektroniczny samorząd

Budowa gazociągu
Szczecin-Lwówek