Gmina Dolice

Oficjalny serwis internetowy

Konsultacje społeczne

» Zadaj pytanie Wójtowi «

Gmina partnerska Vogelsang-Warsin

Vogelsang-Warsin

Galerie zdjęć

galerie zdjęć

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Dolice
73-115 Dolice
ul. Ogrodowa 16
tel. 91 564 01 29
tel. 91 564 01 83
fax. 91 564 02 37

e-mail: sekretariat@dolice.pl

Położenie
 
 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
Dziś jest niedziela 24 marca 2019, imieniny obchodzą: Marka i Gabriela

Relacja z Turnieju FIFA18 w Rzeplinie

dodano: 2018-05-10 11:38:43

    W sobotę 28 kwietnia w budynku Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Rzeplinie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Gminy Dolice FIFA18. Głównym organizatorem i koordynatorem wydarzenia był podobnie, jak w poprzednich edycjach, pan Damian Kawczyński z Krępcewa. Dotacji w kwocie 3000 zł na organizację turnieju Gmina Dolice - w ramach Profilaktyki Dolice - udzieliła Stowarzyszeniu Rozwoju Krępcewa.

    W rywalizacji udział wzięło 58 graczy, podzielonych w pierwszej fazie na 16 grup 3- i 4-osobowych. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało niespodzianek - z fazy grupowej nie udało się uzyskać awansu Pawłowi Bujalskiemu, który na poprzedniej imprezie zajął miejsce w najlepszej czwórce.

    Drabinka pucharowa znana była dla graczy już kilka dni przed turniejem, dlatego każdy wiedział, z kim może się spotkać w 1 rundzie playoff. W początkowych meczach z turniejem pożegnał się Dariusz Wojciechowski, zwycięzca poprzedniej edycji, który musiał uznać wyższość Konrada Kmiecika. W kolejnej rundzie jeden z faworytów do triumfu  Adam Nowak został rozgromiony w dwumeczu przez Krystiana Zalewskiego - 11:1. W ćwierćfinale nie mieliśmy już żadnego reprezentanta Gminy Dolice. Honoru naszego regionu bronił Sławomir Kwacz ze Stargardu.

    W półfinale spotkali się Gracjan Sylwestrzak z Przemysławem Jarkiem. W tym szczecińskim pojedynku górą był ten pierwszy. W drugim meczu Arkadiusz Szot mierzył się ze Sławomirem Kwaczem i po ciekawym spotkaniu wygrał wynikiem 7:4. W finale Gracjan Sylwestrzak wygrał z Arkadiuszem Szotem wynikiem 2:1 i tym samym zdobył główną nagrodę - konsolę Playstation 4 Pro. Trzecie miejsce zdobył Przemysław Jarek.

    Warto dodać, że każdy gracz, który awansował do fazy pucharowej, otrzymał mały upominek. Najlepszym zawodnikom po zakończeniu turnieju nagrody wręczył Wójt Gminy Dolice Grzegorz Brochocki wraz z koordynatorem turnieju Damianem Kawczyńskim.

    Oprócz Gminy Dolice, organizację turnieju wsparły w różny sposób: HyperX, Etania.pl, Thermaltake Polska, IIYAMA Polska, it-life.pl. Medialnie turniej wspierały: Twoje Radio 90.3 FM, e-stargard.pl oraz Dziennik Stargardzki.

Galeria zdjęć
 

elektroniczny samorząd