• Pic 11
Dziś jest środa 18 września 2019, imieniny obchodzą: Ireny i Józefa

Turnieje 3 w 1: "W tenisa stołowego, bilarda, Zdrowo Żyję 2012"

dodano: 2012-01-24 11:30:48

22 stycznia w Pomietowie odbyły się turnieje rekreacyjno-sportowe w tenisa stołowego i bilarda: V Turniej o Puchar Sołtysa Pomietowa w tenisa stołowego, I Turniej  o Puchar Sołtysa Pomietowa w bilarda oraz I Turniej „Zdrowo Żyję – Profilaktyka Dolice 2012” w tenisa stołowego. Spotkanie było zorganizowane przez Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Pomietowa w ramach projektu „Aktywna jesień i zima w Pomietowie” dofinansowanego ze środków programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Serce Dzieciom, Gminy Dolice, a także w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zdrowo Żyję” realizowanej przez Profilaktykę Dolice.

W turnieju brali udział odbiorcy projektu „Aktywna jesień i zima w Pomietowie”oraz świetlice środowiskowe z Dolic, Kolina, Moskorzyna i Pomietowa.
Zwycięzcą I Turnieju "Zdrowo żyję – Profilaktyka Dolice 2012" w tenisie stołowym mężczyzn został Bartosz Dargacz, II miejsce – Mateusz Pietruszkiewicz, III miejsce – Paweł Hetman.  Zwyciężczynią I Turnieju "Zdrowo żyję – Profilaktyka Dolice 2012" w tenisie stołowym kobiet została Katarzyna Kalinowska, II miejsce – Aleksandra Pluta, III miejsce – Sylwia Włodarska.

Ze zwycięzców Turnieju „Zdrowo Żyję” został wyłoniony Mistrz Turnieju – Bartosz Dargacz.
Zwyciężcą I Turnieju  o Puchar Sołtysa Pomietowa w bilarda został Mateusz Pietruszkiewicz, II miejsce – Przemysław Paciej, III miejsce – Jacek Mularczyk.
Zwycięzcą  V Turnieju o Puchar Sołtysa Pomietowa w tenisa stołowego został Paweł Hetman, II miejsce – Mateusz Pietruszkiewicz, III miejsce – Jacek Mularczyk.

Gratulujemy wszystkim zwyciężcom. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w jeszcze większym gronie.